Narzuty na łóżko

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą narzut na łóżko. Wybór narzuty na łóżko powinien zależeć w szczególności od charakteru pomieszczenia w którym ma zostać zastosowane. Odpowiednia narzuta pozwoli uwydatnić styl pomieszczenia. Zalecamy wybieranie narzut odpowiednich do kolorystyki pomieszczenia, mogą być one eleganckie , o designie daleko-wschodnim lub dziecięce. Odpowiednia narzuta powinna być wykonana z tkanin dobrej jakości , tak aby nawet po wielu praniach zachowała swój kolor i właściwości.

 

Na rynku dostępne są setki modeli narzut na łóżko. Od bawełnianych poprzez akrylowe na satynowych kończąc. Narzuty na łóżko mogą mieć różne grubości , te cieńsze potocznie nazywane są pledami , które są wykonane bez podszewki z jedą warstwą tkaniny. Zakłada się że narzutę na łóżko można stosować na dwa sposoby , przy pierwszym sposobie narzuta sięga podłogi , w drugim zaś wkładamy narzutę pod górn kraniec materaca.

W sprzedaży jest wiele rodzajów narzut na łóżko - są to między innymi narzuty w stylu skandynawskim , narzuty w stylu orientalnym , w stylu japońskim , eleganckim czy tradycyjnym. Oczywiście nie ma najmniejszego problemu w mieszaniu ze sobą różnych styli wystroju pomieszczeń , może się okazać że narzuta w stylu orientalnym będzie pasować do pomieszczenia w stylu eleganckim - ważna jest kolorostyka i odpowiedniego dopasowanie.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także inne dodatki do narzut , takie jak poduszki dekoracyjne czy odpowiednie zasłony lub firany. Zapraszamy do zakupów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl